Мій
сайт


Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Середа, 14.04.2021, 10:57Головна | Основи роботи на РТС | Мій профіль | Вихід

» Меню сайту

  » Статистика
   
    

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  » Форма входу

  Основи роботи на РТС
  Основи роботи на РТС

      Реєстрація
  на всіх буксах майже одинакова. Потрібно ввести нік (логін), пароль, підтвердження паролю, е-mail, Alert Pay e-mail. Інколи ще буває секретні запитання - відповідь для відновлення паролю і PIN-код для фінансових операцій. Закінчується реєстрація переважно верифікацією - на е-mail приходить лист із ссилкою, по якій потрібно перейти для закінчення реєстрації. Часто в  листі вказаний логін та пароль, тому ці листи бажано зберегти, створивши окрему мітку в поштовому ящику (напр,"Активації").
   Sing Up (Join now) - реєстрація
   Username - ваш логін-нікнейм (для всіх сайтів бажано одинаковий)
   Choose password - ваш пароль (із заходів безпеки для кожного сайту окремий)
   Re-enter
  password - повторний ввід паролю
   Personal email - робоча ел. адреса
   AlertPay email -
  ел. адреса аккаунта AlertPay
   PayPal email - ел. адреса аккаунта PayPal (якщо не має можна не вводити або ввести email AlertPay)
   Referrer - ваш реферер (якщо не визначився автоматично, треба ввести вручну)
   Birth year -
  дата народження
   Terms of Service -
  підтверження згоди з правилама сайту (поставити галочку)
   Verification Code - провірочний код у вигляді цифр або букв (капча)


    Розділи які можуть бути на сайті:

  ---Account Summary (My Account) -
  тут можна побачити всі дані про ваш аккаунт
  ---Advertiser Panel - тут можна заказувати рекламу на даному сайті.
  ---Setting
                 Banners -
  ваші рефссилки і банери для реклами і прямих рефералів
                 Personal - ваші персональні дані, які можна змінити
  ---Referrals
                 Direct -
  прямі реферали зареєстровані по ваші рефссилці
                 Rented - реферали орендовані на даному сайті
  ---Statistics
                 History -
  історія ваших дій на сайті
                 Login - історія входу в аккаунт
  ---Forum -
  на Форумі можна дізнатися багато цікавого (якщо ви, звичайно, володієте англійською):про останні зміни на сайті, про виплати інших користувачів, можна давати запитання по роботі та багато іншого. Інколи на форумі бувають російськомовні розділи.
  ---FAQ - питання які часто задають. Рекомендується прочитати відразу після реєстрації.

  Найпоширеніші пункти меню.

  ---View Adwertisements -
  в цьому розділі знаходяться рекламні ссилки для перегляду. Після натискання на ссилку завантажується сайт рекламодавця і у верхньому фреймі появляється таймер. Чекаєм поки не завантажиться сторінка і таймер не обнулиться. Після обнулення біля таймера появляється картинка. Переважно із 4 числами - рядом ще одне число - контрольне. Вам потрібно на картинці з 4-а числами натиснути на число, яке рівне контрольному. Якщо ви все зробили правильно - на ваш рахунок нараховують гроші (їх можна побачити натиснувши
  Account Summary). На деяких сайтах замість чисел можуть бути слова, букви, картинки або геометричні фігури.
  Важливо: Не допускається одночасний перегляд двох та більше ссилок з одного й того ж самого РТС сайту. Одночасно можна переглядати рекламні ссилки лише різних сайтів.

  ---Cashout -
  замовлення виводу грошей із сайту на свій рахунок в платіжній системі (напр. AlertPay). Сума визначається автоматично або потрібно ввести вручну.
  Умови для виводу грошей:
    а) сума для виводу не повиння бути більшою за суму, яку ви маєте на рахунку вашого аккаунта;
    б) бути більшою за мін.суму, встановлену сайтом (може збільшуватися від виводу до виводу);
    в) не можна замовляти наступну виплату, поки не отримали попередню (деякі букси не платять instant (автоматично), а через деякий час);
    в) не пройшов певний час після останнього виводу;

  ---Upgrade -
  апгрейд (модернізація аккаунта). Після виконання апгрейду збільшується: к-ість ссилок для перегляду, ціна ваших кліків та кліків рефералів; збільшується обмеження на к-ість прямих і орендованих рефералів, змінюється порядок виплат та ін. Перед покупкою апгрейда потрібно уважно врахувати всі за і проти - чи вигідно його купляти.


     Дореферальний період
  -
  це 2-3 тижні до покупки перших рефералів. Психологічно важкий, особливо перші дні, бо заробляється мало, а часу проводиться багато, поки не ознайомишся добре із сайтом. В цей період все, що потрібно від вас - це тільки клікати по ссилках (
  знаходяться в розділі View Adwertisements), які обновляються раз в добу (onBux, Neobux,  Marihuanabux), або додаються весь час протягом доби (Clicksia, Incentria, CashnHits). Інколи для захисту від автоматичних переглядів після нажимання на на ссилку появляється кольоровий кружечок, на який потрібно натиснути, щоб відкрити сайт рекламодавця.
   
     Покупка рефералів можлива відразу, як тільки у вас набереться достатня к-кість грошей. Подивимся як це робиться на
  onBux.
  У вашому аккаунті є два види балансу Main Balance і Retting Balance . На Main Balance знаходяться ваші основні гроші. Як тільки заробите необхідну суму, можете перевести гроші на Renting Balance. Для цього потрібно натиснути на Renting Balance і вибрати метод поповнення. Для поповнення ззовні вибираєм потрібну платіжну систему, а щоб перекинути гроші із Main Balance на Retting Balance натискаєм Add funds using your Main Balance. Переводити можна тільки суми, кратні 10 центам ($0,10 / $0,20 / $0,30...) Для оренди перших рефералів потрібно перевести $0,80 тому, що 3 рефа коштують $0,75, а орендувати можна 3-10-15-20...На десять рефів треба назбирати аж $2,50 - це дуже довго. Краще спочатку орендувати 3-х. Із ними будете заробляти більше і наступних 3-х зможете купити вже черех тиждень і т.д.

     Робота з рефералами. Орендованих рефералів можна бачити в розділі Rented.     Можна своїх рефералів розділити по кольорах, щоб бачити, як вони працюють. Їх працездатність визначається рівнем AVG (середня к-ість кліків реферала кожного дня). Червоні рефи (AVG до 2) себе не окупляють і їх потрібно заміняти. Жовті (AVG від 1,7 до 2,5 ) окупляються і приносять дохід до 50 % (до 12,5 цента), і, нарешті, зелені приносять дохід 13-40 центів в місяць. Червоних потрібно заміняти, інших продовжувати. Для заміни потрібно галочкою відмітити реферала і вибрати, що ви хочете з ним зробити.    Заміна (recycle) коштує $0,08. Продовжувати найкраще на 90 днів. Це коштуватиме $0,60, за місяць виходить $0,20 (а не $0,25). А доходу він може принести до $0,60 в місяць. А коли матимете 100-200 рефералів, можна купити Апгрейд (річний 85-90 $) і тоді дохід з рефералів збільшиться вдвічі.  » Пошук


  » Календар
  «  Квітень 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930


  » Вітання


  » НОВИНИ


  » Друзі сайту


 • » Так.ru  Copyright studio FabWeb © 2021