Мій
сайт


Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Середа, 14.04.2021, 10:31Головна | Incentria | Мій профіль | Вихід

» Меню сайту

  » Статистика
   
    

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  » Форма входу

  Incentria
  Incentria


  Іncentria - був створений в лютому 2008 року - через рік після іншого успішного сайту Clicksia і є трохи менш розкручений та має менше користувачів, а у всьому іншому є копією Clicksia.
  Для початку роботи потрібно перейти в розділ Earning Area або View Ads.  
  Основні напрямки роботи.
  • Paid To Click. Перегляд ссилок. Ссилки добавляються весь час на протязі дня, тому можна заходити по кілька разів на день. Після перегляду реклами вас провіряють шляхом вибору картинки - із 5 картинок потрібно вибрати ту, яка перевернута.
  • Sing Up Offers. Виконання завдань - реєстрації, реєстрації з активністю (необхідно зробити певну к-ість кліків) на різник проектах. Оплата від $0,10 за кожне завдання.
  • Оплата за рекламу сайта - вам платять за кожний перехід по вашій рефссилці (тобто оплачують вам рекламу, яку ви їм забеспечуєте при рекламі своєї рефссилки), отримуєте $0,0001 за кожен перехід по вашій рефссилці.
  • Traffic Exchange. Можливість отримувати трафік на ваш сайт шляхом безкінечного серфінга (переглянувши 5 сайтів, ви отримуєте 4 перегляди для свого сайту).
     Основні розділи меню.
  Account - Показані ваші дані та скільки ви заробили на різних видах заробітку.
  Cashout - замовлення виплат.
  Notifications - новини, які сталися під час вашої відсутності (нові рефи, отримані виплати і т.д.).
  Profile - тут міняєте дані вашого профілю.
  Login History - історія входів в аккаунт.
  Offers History - історія виконання завдань.
  Manage Ads - тут можна добавляти свою рекламу, ссилки, банери. Також тут добавляються ваші сайти на які будете переводити поінти, зароблені в розділі
  Traffic Exchange (1 кредит - це один візит на сайт).
     Щоб добавити сайти - в полі
  Manage вибираємо Traffic Exchange Ads , після чого тиснемо на Create new ad. Вписуємо назву сайту ( Title ) і адресу сайту ( Target Url ). Тиснемо Add Site. Після добавлення сайту, ще необхідно його активувати. Для цього тиснемо на червоний квадратик (появляється Avaiting Approval ) і чекаємо коли його одобрять. Для того, щоб його рекламувати в розділі Traffic Exchange, необхідно ще добавити кліки. Це робиться в полі Credit натисканням на Add і додаєте зароблені вами кредити.
  Store - тут купляється реклама, апгрейди і реферали.
  My Orders - історія ваших покупок.
  Promote - банери та ваші рефссилки.
  Referrals - ваші реферали.
  Help - допомога.
  Logout - вихід.
  Виконання завдань.
     Вибираєм завдання (реєструватися потрібно тільки на тих сайтах, де ви ще не зареєстровані), уважно читаєм інструкції, натискаєм на ссилку - нас кидає на сайт, який ми вибрали для реєстрації. Після реєстрації повертаємся на сайт (який нам пропонував реєстрацію) і заповнюємо поля:
  • в полі Username вписуємо логін під яким ми тільки-що зареєструвалися.
  • Exstra Information - сюди вставляємо попередньо скопійований текст листа, котрий приходить на імейл після реєстрації (якщо лист не прийшов, вписуємо свій імейл і повідомлення, що лист не прийшов). Далі тиснемо Submit та чекаємо верифікації (до 4 днів).     
     Апгрейд тут є тільки Elite ( на рік). Після покупки апгрейду (в дужках для стандартів) - рефклік 100% (10%), за кожний перехід по вашій рекламі $0,0002 ($0,0001), отримуєте 5% від всіх покупок ваших рефералів, 10000 кредитів для Traffic Exchange.
     Для реєстрації після переходу на сайт тиснемо Join і заповнюємо анкету: логін, пароль 2 рази, реферер ( rd76 ), ваш імейл (на нього повинен прийти лист із ссилкою активації), стать (male - чоловік,female - жінка), рік народження, країна і погоджуємся із правилами сайту. Далі проходим провірку - вибираєм перевернуту картинку і тиснемо на Join. Заходим на пошту та активуєм аккаунт.

     Для реєстрації на Incentria натискаємо
    тут
  » Пошук


  » Календар
  «  Квітень 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930


  » Вітання


  » НОВИНИ


  » Друзі сайту


 • » Так.ru  Copyright studio FabWeb © 2021